Kurz astrologie

 

KURS ASTROLOGIE PRO KAŽDÉHO

Kurs tradiční astrologie

 

 Horoskop menší

 

 Nový ročník: zatím není stanoven žádný termín

 

 

 l63chiron

Nový ročník 2014/2015 v Plzni

Začátek:         16. října 2014

Místo konání: jazyková škola Dimenze, Plzeň, Pod všemi svatými 20

Termíny přednášek: viz Harmonogram

Cena jedné přednášky: 250+50 Kč skripta

Kurs je cyklem jednotlivých  přednášek se základní astrologickou tematikou

vedoucí k orientaci v osobním horoskopu (zvládnutí technik pro jeho výklad)

_____________________________________________________________

Kurs tradiční astrologie probíhá formou  přednášek 1x za 14 dní (vždy čtvrtky od 17.-do 19.00 h) od října do června následujícího roku. Slouží k základní orientaci v horoskopu a k seznámení s astrologickými principy. Je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé. Na kursu pracujeme se zcela konkrétními horoskopy.

Cílem kursu je naučit se porozumět struktuře horoskopu tak, aby se každý mohl stát sám sobě astrologem: znalost vlastního horoskopu (případně našich blízkých) je klíčem k sebepoznání a spokojenějšímu životu. Poznání astrologických zákonitostí nás posouvá k vědomějšímu životu, napomáhá se lépe orientovat v životních událostech, nalézt jejich hlubší význam a smysl. Umožňuje prozření strnulých vzorců chování, jež nás omezují a brání ve vývoji.

K jednotlivým přednáškám náleží velmi podrobná skripta. Přednášky se platí individuelně, takže má každý možnost volby aby se mohl rozhodnout, zda mu bude tento systém výuky vyhovovat. Platí se však vždy dopředu následující lekce a ve výjimečném případě, kdy se student nebude moci zúčastnit, obdrží spolu se skripty zvukovou nahrávku. Také je možné absolvovat pouze některé přednášky s určitou tematikou; v tom případě vyžaduji dopředu písemný přehled, na kterém se dopředu domluvíme.

Kurs je vhodný  rovněž pro ty zájemce, kteří se necítí být „technickými typy“ a nemají vztah k složitým astrologickým výpočtům, přesto však by chtěli porozumět lépe svému životnímu směřování prostřednictvím „královské vědy“ astrologie. Jinak je ale vhodný úplně pro každého, kdo se chce lépe orientovat ve svém životě, objevit a v plné míře využívat své schopnosti, poznat svůj skrytý potenciál i své slabší stránky, zjistit profesní předpoklady, zdravotní dispozice, životní úkoly, zharmonizovat vztahy, nalézt hlubší smysl existence.

Možnost přihlášení prostřednictvím závazné přihlášky. Je však potřeba se předem telefonicky blíže domluvit na podrobnostech (také souvisí s počtem osob na jednotlivém ročníku). Z toho důvodu prosím o první kontakt předem telefonicky, jinak jakékoliv dotazy možné prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Pracovní semináře

Horoskop menší

Absolventi základního kursu mají možnost pokračovat s prohlubováním astrologické teorie na pracovních seminářích, kde si mohou utřídit poznatky, získat praktické zkušenosti s výklady různorodých horoskopů, naučit se je vnímat v širších souvislostech, příp. si "rozšířit obzory" dalšími astrologickými technikami.

Kromě praktického procvičování konkrétních horoskopů budou na těchto seminářích otvírána průběžně nová témata, která plynule navazují a rozvíjejí astrologické znalosti základního kursu.

Pracovní semináře jsou vhodné rovněž pro samouky, kteří si chtějí rozšířit své poznatky, nabýt praktických zkušeností.

  • Podrobné informacev odkazu Kurs/Praktické semináře
  • Další informace:
    • l63chiron

 

 

Novinky

Od září opět Praktické semináře astrologie pro absolventy kursů - více v odkazu Kursy/Praktické semináře


Informovaná voda - více v odkazu Doporučuji


Rozhovor pro časopis Sidonie - prosinec 2016: Spokojený zivot je výsledkem osobní transformace a spolupráce s vlastním osudem.Celý článek najdete TADY


Praktické semináře pro absolventy Školy tvůrčí numerologie – více v odkazu Praktické semináře.

Kontakt

PETRA POSTUPOVÁ
PLZEŇ
mob.: 721 312 745
E-mail: p.postupova@seznam.cz